Офіційний сайт КДНЗ №6 "Струмок" Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

«Ромашка»

Вихователі:

Вовк Ірина Володимирівна
Похилько Ольга Іванівна

Помічник вихователя:

Махно Наталія Володимирівна

 

Наша група – це дім, у якому всіх дітей чекають не лише друзі, вихователі, а й веселі ігри і забави, заняття та чарівний світ казки.
Діти вчяться грати спільними іграшками, зустрічати один одного привітно, жити в злагоді і добрі, радіти кожному дню.
Особлива увага приділяється розвитку ціннісного ставлення до світу Природи, виховання екологічної культури вихованців.


Пам’ятай, дитино,
Ти природи частина,
Довкілля пізнавай,
Закони відкривай,
Рослини саджай
Усе живе – зберігай!


А ще ми створюємо затишну, доброзичливу атмосферу між дітьми і дорослими, вчимо дітей з любов’ю і повагою ставитися до дорослих і одне до одного.

 


Хто має право забирати дитину з садка?
Чи можуть батьки доручити це старшим дітям,
і як у цьому випадку має діяти вихователь?
ХТО НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДИТИНУ?


У Законі України «Про дошкільну освіту» вказано, що батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність перед суспільством і державою за розвиток, виховання і навчання дітей, а також збереження їх життя, здоров’я, людської гідності. А заклад дошкільної освіти створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечує їх дотримання.
Отже, відповідальність за безпеку дитини під час її перебування у навчальному закладі несе сам заклад.


ХТО МОЖЕ ЗАБИРАТИ ДИТИНУ З САДКА ТА ШКОЛИ, ОКРІМ БАТЬКІВ?


У Сімейному кодексі (ч.2 ст.151) йде мова про те, що батьки мають право залучати до виховання дитини інших осіб, передавати її на виховання фізичним та юридичним особам. Тому, за потреби, дитину з навчального закладу можуть забирати інші особи.
У цьому випадку батьки мають написати на ім’я завідувача відповідну заяву з переліком осіб, яким довірено забирати дитину з дошкільного навчального закладу. На підставі цієї заяви керівник навчального закладу дає згоду на те, щоб, окрім батьків, дитину з ДНЗ забирали інші особи.


ЧИ МОЖУТЬ ДИТИНУ ЗАБИРАТИ СТАРШІ БРАТ ЧИ СЕСТРА?


Згідно з ч.2 ст. 6 Сімейного кодексу:
– діти до 14 років вважаються малолітніми;
– діти від 14 до 18 років вважаються неповнолітніми та мають НЕПОВНУ цивільну дієздатність.
Цивільна дієздатність – це здатність особи своїми діями набувати для себе цивільних прав і самостійно їх здійснювати, а також здатність своїми діями створювати для себе цивільні обов’язки, самостійно їх виконувати та нести відповідальність у разі їх невиконання.
У вихованні своїх молодших сестер та братів мають право брати участь
ТІЛЬКИ ПОВНОЛІТНІ ОСОБИ (ст. 259 Сімейного кодексу).
Отже, вихователь не має права відпустити дитину зі старшим братом чи сестрою, якщо вони неповнолітні. Забирати з дошкільного навчального закладу своїх братів та/або сестер має право лише особа, яка досягла повноліття.

 

ПРОХАННЯ, ПОБАЖАННЯ ДИТИНИ ДО БАТЬКІВ

Дорогі мої батьки!   1. Не псуйте мене. Я чудово знаю, що не повинен одержувати все, про що попрошу. Я просто перевіряю вас. 2. Не бійтеся виявляти твердість стосовно мене. Я віддаю перевагу цьому. Це дозволяє мені знайти своє місце. 3. Не застосовуйте силу у відносинах зі мною, інакше це…

П'ятниця, 22 Березня 2019 14:54 | Переглядів: 112

ЗАПОВІДІ ДІТЕЙ ДЛЯ МАМ, ТАТ ,БАБУСІВ ТА ДІДУСІВ

Дорогі батьки!   1. Дорогі батьки, пам’ятайте, що ви самі запросили мене у свою родину. Колись я залишу батьківську оселю, але до того часу навчіть мне, будь ласка, мистецтва стати і бути людиною. 2. У моїх очах світ виглядає інакше, ніж у ваших. Прошу вас,поясніть мені, що?коли? чому?…

П'ятниця, 22 Березня 2019 14:45 | Переглядів: 106