Офіційний сайт КДНЗ №6 "Струмок" Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Новини

І знову конкурс!

По традиції, в цьому році КДНЗ №6 «Струмок» ДМР прийняв участь в конкурсі по благоустрою території.

Кожен куточок на території закладу несе корисну інформацію, будить почуття і викликає бажання пізнавати нове. Все це дозволяє зробити прогулянки максимально цікавими і емоційно насиченими. Ми намагаємося зробити все так, щоб кожна дитина, батьки та всі гості нашого закладу, з перших кроків потрапляли в атмосферу затишку, краси і комфорту.

Декілька років поспіль наш колектив працює над проблемою екологічного виховання дітей для сталого розвитку. Кожна група щорічно оновлює і доповнює облаштування екологічних лабораторій, розташованих на ігрових майданчиках.

Кожний рік територія садочка поповнюється новими об’єктами. Так в цьому році у нас з’явився новий, цікавий об’єкт «Сільське подвір’я» - мальовничий селянський куточок, де є хатина, криниця, млин, курник, хлів, город, шпаківні, запруда, возик і безліч свійських тварин та птахів. Цей осередок стане в нагоді для проведення занять з народознавства, ознайомлення з навколишнім світом та природою, зі сталого розвитку.

Улюблена туристична галявина теж поповнилася новими об’єктами: зручними та яскравими готелями для комах, будиночком для білочки, шпаківнями.

Продовжуємо поповняти атрибутами «Автомістечко», на якому проводимо інтегровані і комплексні заняття по ОБЖД з елементами сюжетно-рольових ігор та масові заходи. Доречи, таке локальне автомістечко єдине і перше створено в закладах освіти нашого району.

Колектив закладу та батьки намагаються створити чарівну атмосферу, в якій діти стають більш чутливі до оточуючого світу.Вівторок, 07 Липня 2020 11:52 | Переглядів: 37