Офіційний сайт КДНЗ №6 "Струмок" Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Новини

Загальні батьківські збори

25 вересня в садочку відбулися загальні батьківські збори.

На порядок денний були винесені питання:

1. Інтерактивна гра з батьками «Яскраві враження від літа»

2. Виступ-презентація вихователя-методиста «Організація оздоровчо-виховної роботи дошкільного закладу» та «Річні завдання освітньої роботи дошкільного закладу. Тематичні свята і виставки відповідно до річних завдань»

3. «Про підготовку до нового 2019-2020 навчального року і наші досягнення» (завідувач – Іващук Н.М.)

4. Виступ старшої медичної сестри «Про підсумки та результативність заходів у літній оздоровчий період» та «Вимоги до батьків і дошкільного закладу, щодо здоров’язбережувальної роботи з дітьми»

5. Виступ голови батьківського комітету Сіромашенко І.О. «Звіт про витрачені кошти».

6. Екскурсія садочком

Завідувач Іващук Наталія Миколаївна звернулася до батьків зі словами вдячності за підтримку та співпрацю з дошкільним закладом. Розповіла про підготовку закладу до нового навчального року, про поповнення матеріальної бази садочка та наші досягнення.

Наталія Миколаївна нагадала адресу сайту дошкільного закладу, на якому вони можуть дізнатися про життя дітей в садочку, знайти цікаву інформацію щодо виховання своїх дітей, розглянути фотографії зі свят, які проводяться в дитячому садочку, та іншу інформацію.

Методист Бабаніна Світлана Юріївна звітувала про організацію оздоровчо-виховної роботи дошкільного закладу в літку та розповіла про основні завдання, програмно-методичне забезпечення та плани роботи ДНЗ на новий навчальний рік.

Старша медична сестра проінформувала батьків про організацію харчування та медичного обслуговування в дошкільному закладі.

А голова батьківського комітету розповіла про зібрані і витрачені кошти за рік.

Сподіваємося що наші батьки усвідомили те, що виховання дитини – це плідний процес команди педагогів-професіоналів та батьківЧетвер, 26 Вересня 2019 15:22 | Переглядів: 76